Команда Зеленського помилилася на $23,8 млрд, пообіцявши вчителям зарплату $4000.

29474 450
Команда Зеленського помилилася на $23,8 млрд, пообіцявши вчителям зарплату $4000.

Радник міністра освіти Іванна Коберник стверджує, що експерти з команди кандидата у президенти Володимира Зеленського помилилися на кілька порядків, пообіцявши підняти зарплату вчителів до $4000.

Про це Іванна Коберник написала в Facebook, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Команда Зе зібрала експертів, все обговорила і порахувала, що вчителям легко можна підняти зарплату до 4 тис доларів. За їхніми, озвученими в ролику, підрахунками, на це потрібно "лише" 200 млн дол на рік. Беремо калькулятор і перевіряємо: 500 тис вчителів (округлено) множимо на 4 тис доларів і отримуємо 2 млрд дол на місяць", - пише Коберник, коментуючи розміщене на каналі Зеленського в YouTube відео.

"Знавці шкільних програм, підкажіть - це арифметична дія для якого класу завдання? Нулі в якому класі вчать рахувати? Про інші чинники, що мають стосунок до встановлення зарплат, просто мовчимо, там це схоже непосильне завдання...", - підводить підсумок радник міністра освіти.

У коментарях під відео прес-служба Зеленського визнала, що "експерти" допустили помилку.

"Визнаємо, що експерт помилився в прорахунках. Для забезпечення гідної зарплати вчителям, знадобиться значно більший бюджет", - визнали в штабі кандидата в президенти.

Топ коментарі
+75 Агамемнон
"Ошибся в просчетах": команда Зеленского допустила математическую ошибку, пообещав учителям зарплату в $4000, - Коберник - Цензор.НЕТ 5313
показати весь коментар
14.03.2019 22:06
+67 777 c1ce1aa7
Так беда не в том шо но не говорит по украински, беда в том что оно и не хочет. Оно сказало что гордица тем что рускоговорящий еврей. Он же и не собираеца учить украинский специально. Даже Азиров с горем пополам пытался, плохо да, но пытался и делал вид что говорит по украински, а это чучело сразу сказало - нафиг ваш украинский даже начинать не буду!!! ну и есть у вас самоуважение как у нации голосовать за это...не знаю как назвать...чучело кароче..
показати весь коментар
14.03.2019 22:09
+60 Олег Тихонов 055f40a1
Та оно тупенькое посмотрите с ним интервью. К тому же вобще не говорит по украински что противоречит закону. Не хочу президента не говорящего на украинском языке и точка. А то шо оно патякает языком шо попало, то у него всегда такая работа была - по сценарию клоунить.
показати весь коментар
14.03.2019 22:02