Цензор.НЕТ

15.03.19 13:31

Для голосування військовослужбовців, задіяних в ООС, передбачено створення 80 спецдільниць, - ЦВК

За даними ЦВК, передбачено створення 80 спеціальних виборчих дільниць у зоні проведення Операції Об'єднаних сил.

Для голосування військовослужбовців, задіяних в ООС, передбачено створення 80 спецдільниць, - ЦВК

Центральна виборча комісія створила спеціальні виборчі дільниці в зоні проведення ООС, на яких в день виборів президента зможуть проголосувати 47 тисяч військовослужбовців. Про це сьогодні на прес-конференції розповів член ЦВК Михайло Вербенський, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

За його словами, вчора ЦВК за поданням Міноборони від 6 березня прийняла постанову, якою створила спеціальні виборчі дільниці у виняткових випадках. Йдеться про дільниці в зоні проведення ООС для голосування військовослужбовців, задіяних в операції.

Передбачено створення 80 таких дільниць, з них 46 - малі дільниці, 30 - середні, чотири - великі.

Вербенський зазначив, що орієнтовно на цих дільницях мають проголосувати 47 тисяч військовослужбовців. "Необхідність прийняття такої постанови обумовлена ​​тим, що ці військовослужбовці не можуть залишати свої частини і позиції, не можуть відійти, щоб проголосувати на звичайних виборчих дільницях", - підкреслив він.

Як уточнюється на сайті ЦВК, на території Донецької області створено 65 дільниць, на території Луганської - 14, ще одну - у Львівській області.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики