Цензор.НЕТ

15.03.19 15:09

Відеоспостереження на виборчих дільницях під час виборів Президента не буде, - ЦВК

На виборчих дільницях під час проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року відеоспостереження не вестиметься.

Відеоспостереження на виборчих дільницях під час виборів Президента не буде, - ЦВК

Про це заявив заступник голови Центральної виборчої комісії Євген Радченко під час прес-конференції, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Відеоспостереження на виборчих дільницях ніяким законом, в тому числі чинним законом "Про вибори Президента України", не передбачено, тому цього відеоспостереження не буде", - наголосив Радченко.

Водночас він зазначив, що органи державної влади та місцевого самоврядування мають право забезпечити охорону та безпеку приміщень.

"Тому я не відкидаю того, що в разі бажання або необхідності Київська міська державна адміністрація або будь-який орган місцевого самоврядування, до компетенції якого це належить, або інша обласна адміністрація може встановлювати такі камери в приміщеннях. Але ці камери не мають на меті фіксування чи відеоспостереження за голосуванням або підрахунком голосів. Це може бути використано лише з питань безпеки", - наголосив Радченко.

Він нагадав, що свого часу на організацію відеоспостереження на виборчих дільницях було витрачено 996 млн грн, закуплено понад 32 тисячі програмно-апаратних комплексів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики