Цензор.НЕТ

15.03.19 15:51

НАЗК запросило заступника голови "Опоблоку" Вілкула для надання пояснень

Нацагентство з попередження корупції запросило сімох осіб, серед яких народні депутати, судді і посадовці, для надання пояснень за ознаками можливих адмінправопорушень. Серед них - заступник голови фракції "Опозиційний блок", кандидат у президенти Олександр Вілкул.

НАЗК запросило заступника голови "Опоблоку" Вілкула для надання пояснень

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться на сайті НАЗК.

"НАЗК запрошує сімох осіб прибути в Нацагентство для надання пояснень та в разі наявності підстав, складення протоколів про адміністративні правопорушення. За ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів викликають - Олександра Вілкула, народного депутата України, Вадима Кривохатька, народного депутата України, Світлану Липову, депутата Сумської міської ради", - йдеться в повідомленні.

Також НАЗК запрошує прибути тимчасового виконувача обов'язків державного секретаря Міністерства регіонального розвитку Ігоря Корхового за ознаками невиконання законних вимог Нацагентства.

За зовнішніми ознаками несвоєчасного подання щорічної декларації за 2017 рік викликають суддю Рівненського окружного адміністративного суду Андрія Сала.

Крім того, за ознаками неподання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані - колишнього директора дочірнього підприємства державної компанії "Укрспецекспорт" Павла Барбула, а за ознаками несвоєчасного подання декларації перед звільненням - суддю Київського апеляційного господарського суду у відставці В'ячеслава Зеленіна.

Зазначається, що ці особи запрошені офіційним листом Національного агентства за тиждень до оприлюднення на офіційному веб-сайті.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики