Цензор.НЕТ

15.03.19 16:46

З'явилася інформація про те, що Семочко став співкерівником Служби зовнішньої розвідки. СЗР це спростувала

До офіційного призначення глави Служби зовнішньої розвідки України указом президента відомством уповноважені керувати двоє перших заступників керівника - Андрій Олексієнко та Сергій Семочко.

З'явилася інформація про те, що Семочко став співкерівником Служби зовнішньої розвідки. СЗР це спростувала

Як повідомили УНІАН у прес-службі відомства, обидва перші заступники будуть виконувати обов'язки керівника служби відповідно до свого напрямку роботи, передає Цензор.НЕТ.

"У нас в штаті є два перші заступники: Андрій Олексієнко та Сергій Семочко - вони уповноважені виконувати обов'язки голови служби по лінії свого кураторства до відповідного указу президента про призначення голови СЗРУ", - заявили в прес-службі.

14 березня президент звільнив Божка з посади голови Служби зовнішньої розвідки, яку він очолював з вересня 2017 року.

Пізніше, увечері 15 березня на сайті СЗРУ з'явилося повідомлення, в якому говорилося, що "Служба зовнішньої розвідки України офіційно заявляє, що не давала такого коментаря УНІАН, і закликає агентство зняти це повідомлення".

Як зауважують у службі: "СЗРУ працює в штатному режимі, а робочу координацію забезпечує перший заступник Голови Алексєєнко А.В."

Нагадаємо, після розслідування проекту "Наші гроші" стало відомо, що сім'я заступника голови зовнішньої розвідки України Семочка володіє елітною нерухомістю на $8 млн, користується вертольотом і дорогими позашляховиками. Крім того, 8 родичів заступника голови зовнішньої розвідки України Семочка мають російське громадянство. Водночас, за даними ЗМІ, понад 200 осіб померло через втручання екс-керівника економічної контррозвідки СБУ Семочка в закупівлю ліків для діалізу.

Національне антикорупційне бюро почало кримінальне провадження щодо першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки (СЗР) Сергія Семочка.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики