Цензор.НЕТ

15.03.19 17:38

Більш ніж 50% українців згодні на автономію ОРДЛО, - опитування КМІС

Більше половини українців готові підтримати надання непідконтрольним територіям Донбасу автономії в складі України для мирного врегулювання конфлікту.

Більш ніж 50% українців згодні на автономію ОРДЛО, - опитування КМІС

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в результатах опитування Київського міжнародного інституту соціології.

Зазначається, що на запитання: "Якби для припинення бойових дій і мирного врегулювання конфлікту в Донбасі потрібно було надати автономію в складі України непідконтрольним територіям Донецької і Луганської областей (ДНР і ЛНР), чи підтримали б Ви таку пропозицію?", 28% респондентів відповіли, що точно підтримали б таку пропозицію і 23% - швидше, що підтримали б.

Не підтримали б таку позицію 24% опитаних і ще 25% не змогли або відмовилися відповісти на запитання.

Згідно з опитуванням, найбільше підтримали б автономію для ОРДЛО жителі Півдня, Сходу і Донбасу - 66,7%, 71,9% і 66,7% відповідно.

На Заході і в Центрі за таку позицію висловилися 35,4% і 42,4% опитаних жителів.

Повідомляється, що опитування було проведено з 28 лютого по 11 березня.

Методом особистого інтерв'ю опитано 2004 респонденти, що мешкають у 129 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за 4-ступеневою стохастичною вибіркою із квотним відбором на останньому ступені, що репрезентативна для населення України віком від 18 років.

У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, контрольованій українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує 4,7% для показників, близьких до 50%, 4,1% - для показників, близьких до 25%, 2,9% - для показників, близьких до 10%, 2,1% - для показників, близьких до 5%.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики