Цензор.НЕТ

16.03.19 09:38

У листуванні згадуються 4 штатні співробітники НАБУ, а Ситник каже тільки про позаштатного Шевченка, - Бігус

У листуванні, яке фігурує в розслідуванні журналістів Bihus.info про масштабну корупцію в оборонному секторі, фігурують 4 штатні співробітники Національного антикорупційного бюро та один позаштатний.

У листуванні згадуються 4 штатні співробітники НАБУ, а Ситник каже тільки про позаштатного Шевченка, - Бігус

Про це повідомив журналіст Денис Бігус, передає Цензор.НЕТ.

"Слова Ситника про те, що там тільки Женя (колишній позаштатний співробітник НАБУ Євген Шевченко. - Ред.) - не відповідають дійсності. Там навіть не тільки детективи по оборонці. Всього в листуванні беруть участь або згадуються 4 штатні співробітники НАБУ + Женя", - написав він, додавши, що все листування вже зараз можна прочитати на Цензор.НЕТ.

При цьому Бігус підкреслює, що у НАБУ з 17 року було досить даних із листування, щоб побачити в схемі сина Гладковського.

Крім цього, як зазначає він, турбує той факт, що сам екс-заступник секретаря РНБО Олег Гладковський випав із поля зору, а весь акцент змістився на НАБУ, яке "самозакопується  щодня все ґрунтовніше".

Нагадаємо, 25 лютого команда "Bihus.info" опублікувала розслідування, в якому йдеться про схеми розкрадання в оборонному комплексі України. Фігурантом розслідування є син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Концерн "Укроборонпром" і заступник секретаря РНБО Олег Гладковський планують подавати до суду на авторів розслідування.

Президент Петро Порошенко призупинив повноваження першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, а 4 березня - звільнив його з посади.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що розслідування журналістів про розкрадання в оборонній сфері збіглося за часом із закінчення слідства ГПУ.

4 березня вийшла третя частина розслідування. За даними журналістів, схема Гладковського-Жукова принесла учасникам $300 тисяч на висотомірах для ремонту двох казахських АН-26 у 2016 році.

Президент Петро Порошенко заявив про проведення міжнародного аудиту в ДК "Укроборонпром".

7 березня Національне антикорупційне бюро України провело низку обшуків у фігурантів журналістського розслідування про корупцію в оборонно-промисловому комплексі країни, в тому числі за місцем проживання колишнього першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського і його сина Ігоря.

9 березня "Національний корпус" і "Національні дружини" організували в центрі Києва акцію протесту проти корупції в "Укроборонпромі". Біля будівлі Адміністрації Президента мітинг переріс у сутички. Постраждало троє силовиків. Один з них доставлений у лікарню з хімічним опіком очей.

Пізніше представники "Національного корпусу" спробували прорватися до президента Петра Порошенка, який виступав у центрі Черкас. За даними Нацполіції, в результаті дій "Нацкорпусу" постраждали 22 поліцейських.

11 березня вийшла четверта частина розслідування Bihus.info, в якій розповідається про те, що всі слідчі органи, які мають розслідувати розкрадання на оборонці, знали про нього. Журналісти стверджують, що в Генпрокуратурі, Військовій прокуратурі, Службі безпеки, ДФС і НАБУ неодноразово порушували кримінальні провадження, але закривали їх за хабарі.

У листуванні згадуються 4 штатні співробітники НАБУ, а Ситник каже тільки про позаштатного Шевченка, - Бігус 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики