Цензор.НЕТ

16.03.19 12:45

Об'єднані сили готові впоратися з повномасштабною російською агресією спільно з українським народом і союзниками, - Наєв

Командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв нагадав, що за чисельністю і озброєнням перевага на боці армії РФ. Тому при повномасштабній агресії успіх залежатиме не тільки від стійкості українських солдатів і офіцерів, а й від послідовності союзників і міжнародних партнерів України.

Об'єднані сили готові впоратися з повномасштабною російською агресією спільно з українським народом і союзниками, - Наєв

Про це Сергій Наєв заявив в інтерв'ю газеті "Факти", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Він зазначив, що за чисельністю і озброєнням перевага на боці армії Російської Федерації. "Тому в разі можливої повномасштабної агресії наш успіх залежатиме не лише від стійкості солдатів і офіцерів, а й від консолідації українського народу, послідовності наших союзників і міжнародних партнерів, адже з такою загрозою реально можна впоратися тільки спільно", - сказав він.

При цьому командувач Об'єднаний сил стверджує, що українські військові надійно контролюють лінію зіткнення на Донбасі.

"Констатую, що на цьому етапі Об'єднані сили не раз демонстрували здатність не тільки відбивати удари 1-го і 2-го армійських корпусів, сформованих російським військовим керівництвом ("армії" так званих "Л/ДНР"), але і наносити адекватні відповіді. Лінію дотику на Донбасі ми контролюємо надійно", - сказав Наєв.

Командувач Об'єднаних сил також запевнив, що українські військові не ведуть вогонь по населених пунктах.

"Можу запевнити, що Об'єднані сили ніколи - це я наголошую! - не ведуть вогонь по українських населених пунктах. Адже там проживають наші співвітчизники. Ми твердо і послідовно дотримуємося мінських домовленостей, а вогонь відкриваємо лише у відповідь", - сказав він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики