Цензор.НЕТ

16.03.19 22:17

Зеленський витратить на президентську кампанію близько 100 млн грн до другого туру, - керівник виборчого штабу Баканов

Кандидат у президенти Володимир Зеленський із виборчого фонду на президентську кампанію планує витратити близько 100 мільйонів гривень.

Зеленський витратить на президентську кампанію близько 100 млн грн до другого туру, - керівник виборчого штабу Баканов

Про це в інтерв'ю BBC News Україна повідомив керівник виборчого штабу Зеленського Іван Баканов, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, вже витрачено близько 60 мільйонів і до другого туру виборів партія планує витратити ще близько 40 мільйонів гривень. Водночас команді, зазначив Баканов, однаково не вистачає грошей для виконання всього запланованого.

Керівник виборчого штабу Зеленського повідомив, що він "не бачив", щоб хтось зі штабу контактував з олігархом Ігорем Коломойським. "Можливо, хтось контактує, але я не бачив. Особисто мені ніхто не давав жодних вказівок, грошей і не висловлював навіть побажань щодо того чи іншого питання від команди Ігоря Валерійовича. Тобто я не можу це навіть уявити", - повідомив Баканов.

Він заявив, що до "ЗеКоманди" по всій Україні входить близько 500 тисяч осіб, а в центральному штабі кандидата працює близько 70 осіб.

Баканов додав, що симпатиками Зеленського є нардепи Сергій Лещенко та Вікторія Сюмар, а також екс-міністр фінансів Олександр Данилюк. Колишній міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус вже в команді.

Зазначимо, що Іван Баканов - друг дитинства Володимира Зеленського, його партнер і юрист студії "Квартал 95". А зараз - ще й керівник передвиборчого штабу, який відповідає там "практично за все", і голова партії "Слуга народу".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики