Цензор.НЕТ

17.03.19 00:05

КПВВ "Новотроїцьке" 17 березня не працюватиме, - ДПСУ

Один день - у неділю, 17 березня, - на КПВВ "Новотроїцьке" через реконструкцію не проводитиметься пропуск громадян та транспортних засобів через лінію розмежування.

КПВВ "Новотроїцьке" 17 березня не працюватиме, - ДПСУ

"З метою поліпшення умов перетину громадянами лінії розмежування тривають роботи з реконструкції та розвитку контрольних пунктів в'їзду-виїзду в Донецькій області", - цитує Цензор.НЕТ повідомлення прес-служби ДПСУ.

Зокрема, на КПВВ "Новотроїцьке" вже змонтовано нові модулі для проведення паспортного і фіскального контролю, завершено будівництво місць укриття і навісів-накопичувачів для осіб, які перетинають лінію розмежування.

"Для виконання важливої ​​частини цих робіт, зокрема для встановлення вже змонтованих конструкцій, підключення їх до мереж електро- та водопостачання, планується проведення монтажних робіт підвищеної небезпеки із залученням важкої спецтехніки. Тому з метою дотримання необхідних заходів і заходів безпеки як для персоналу, що проводить контрольні процедури в КПВВ, так і для громадян, які перетинають лінію зіткнення, за рішенням командувача Об'єднаних сил у неділю, 17 березня, буде тимчасово припинено здійснення пропускних операцій на КПВВ "Новотроїцьке" на один день. Це мінімально необхідний час для проведення небезпечних електро- і монтажних робіт у місцях скупчення людей", - наголошується в повідомленні.

У Держприкордонслужбі просять громадян із розумінням поставитися до тимчасових незручностей і врахувати цю інформацію під час планування своїх поїздок.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики