Цензор.НЕТ

18.03.19 10:42

Росія і Білорусь проведуть масштабні військові тренування, щоб гарантувати "військову безпеку Союзній державі"

Міністерство оборони Білорусі заявило, що з 18 по 22 березня проведуть спільне штабне тренування Об'єднаного командування регіонального угруповання білоруських і російських військ. Тренування відбудеться з "метою гарантування військової безпеки Союзної держави".

Росія і Білорусь проведуть масштабні військові тренування, щоб гарантувати "військову безпеку Союзній державі"

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться на сайті відомства.

Зазначається, що до тренування залучаються офіцери Збройних Сил Білорусі та РФ, а також оперативні групи командування ВПС і військ ППО, сил спеціальних операцій Збройних Сил, управління оперативних командувань, штабів зон територіальної оборони, республіканських органів державного управління Республіки Білорусь.

"Мета тренування - підвищити злагодженість органів військового управління й оперативну сумісність особового складу Об'єднаного командування в ході планування застосування РГВ(С) спільно з іншими військами і військовими формуваннями Республіки Білорусь", - заявили в білоруському Міноборони.

Повідомляється, що тренування є початковим етапом підготовки до спільного оперативного навчання Збройних Сил Білорусі та Росії "Щит Союзу-2019", темою якого буде "Підготовка та застосування угруповань військ (сил) в інтересах гарантування військової безпеки Союзної держави", яке відбудеться у вересні на території РФ

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики