Цензор.НЕТ

18.03.19 12:14

З початку року від кору в Україні померло 11 осіб, - МОЗ

За оперативними даними Центру громадського здоров'я МОЗ України, протягом 11-го тижня 2019 року на кір захворіли 2146 осіб - 1044 дорослих і одна тисяча сто дві дитини.

З початку року від кору в Україні померло 11 осіб, - МОЗ

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Всього в період з 28 грудня 2018 року до 14 березня 2019 року на кір в Україні захворіли 30794 людини - 13 825 дорослих та 16 969 дітей.

16 березня від ускладнень кору померла 9-річна дівчинка в Рівненській області.

Також повідомляється, що вперше Львівська область втратила своє антилідерство за рівнем захворюваності на кір: "З 1 лютого рівень захворюваності в області щотижня зменшується в середньому на 10%. У Вінницькій області за 11-й тиждень зареєстрували майже удвічі менше нових випадків кору, ніж за попередній.

"В результаті зростання рівня вакцинації в більшості областей щотижня фіксується все менше нових випадків кору. У той же час в 6 регіонах показники зростають: у Київській, Хмельницькій, Тернопільській, Дніпропетровській і Харківській областях, а також у місті Києві. Саме в Києві на минулого тижня зафіксовано найбільше нових випадків кору.

З початку року від ускладнень кору померло одинадцять осіб", - сказано в повідомленні.

У відомстві нагадали, що для надійного захисту від хвороби всі діти мають своєчасно отримати як першу, так і другу дозу вакцини проти кору. Міністерство охорони здоров'я закликає всіх дотримуватися Календаря щеплень і як можна швидше надолужити щеплення, якщо пропустили планову вакцинацію.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики