Цензор.НЕТ

18.03.19 13:09

Тимошенко запевняє, що країни-підписанти Будапештського меморандуму готові створювати фонд розвитку Донбасу

Кандидат у президенти, лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко запевнила, що відразу після виборів новий президент створить досить потужний міжнародний фонд відродження і розвитку Донбасу, щоб відновити все зруйноване і налагодити життя переселенців.

Тимошенко запевняє, що країни-підписанти Будапештського меморандуму готові створювати фонд розвитку Донбасу

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт партії "Батьківщина" про це заявила Тимошенко під час зустрічі із сім'ями переселенців у Святогірську на Донеччині.

"Я не бачу зараз більш екстреного завдання, ніж забезпечити і мир, і відродження, і розвиток", - сказала Тимошенко.

За її словами, країни-підписанти Будапештського меморандуму, які давали Україні гарантії недоторканності кордонів в обмін на відмову в 1994 році від третього за потужністю ядерного потенціалу світу, готові долучатися і створювати цей потужний фонд з розвитку Донбасу.

"Вже є домовленості. Країни розуміють, що допомога Донбасу потрібна. Я знаю настрої всіх лідерів країн-гарантів. Після перемоги ми не втратимо жодної хвилини. У нас все готово. Ми одразу ініціюємо цей процес", - запевнила політик.

Лідер "Батьківщини" також наголосила, що після виборів першочерговим її завдання на посту президента для повернення миру в Україну буде "посадити за стіл переговорів президентів країн-підписантів Будапештського меморандуму".

"Ми щодня розв’язуватимемо питання повернення миру. Донбас повернеться в Україну досить швидко і ми зможемо почати нормально жити. Крим - довше", - сказала Тимошенко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики