Цензор.НЕТ

18.03.19 15:23

В Україні набули чинності нові правила повітряних перевезень

Набули чинності нові правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу в Україні.

В Україні набули чинності нові правила повітряних перевезень

Як інформує  Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сайті Державної авіаційної служби України.

Документ, зокрема, не містить норми про обов'язкове безкоштовне перевезення багажу певної ваги (раніше 15 кг).

Згідно з новою редакцією правил, інформація про максимальну кількість і вагу багажу, яка приймається авіаперевізником до транспортування без оплати, вказується в правилах авіаперевізника і договорі перевезення, що надається пасажиру.

Державіаслужба також узаконила в новій редакції правил стягування плати за реєстрацію в аеропорту.

"Реєстрація в аеропорту здійснюється безкоштовно, якщо це передбачено правилами застосування тарифу, за яким придбано квиток, а також якщо не можна здійснити реєстрацію за допомогою сайту авіаперевізника або за допомогою кіоску самообслуговування. В іншому випадку за здійснення реєстрації в аеропорту авіаперевізник може стягувати додаткову плату", - зазначається в тексті правил.

Також змінилися терміни закінчення реєстрації і посадки в літак: тепер авіакомпанії можуть закривати стійки реєстрації не раніше ніж за 45 хвилин до вильоту, а виходи на посадку - не раніше 15 хвилин до вильоту (раніше 40 і 10 хвилин відповідно).

Державіаслужба також прибрала мінімальну норму відстані між кріслами (раніше не менше 31 дюйма в бізнес і преміум-класі і не менше 29 дюймів в економ-класі).

Раніше в Україні діяла редакція правил повітряних перевезень пасажирів і багажу, затверджена Мінінфраструктури в грудні 2012 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики