Цензор.НЕТ

19.03.19 13:03

Пєсков: Найкращий варіант для РФ - це прихід до влади в Україні "президента миру"

Найкращим варіантом для Росії стане, якщо в Україні буде обраний президент, націлений не на конфронтацію, а на вибудовування миру з усіма країнами, зокрема і з Росією.

Пєсков: Найкращий варіант для РФ - це прихід до влади в Україні "президента миру"

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, про це заявив журналістам прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

"Для Кремля однозначно краще, щоб в Україні до влади прийшов і був обраний українцями той президент, який буде тверезо оцінювати реальність, у якого візьме гору політична мудрість, який не буде президентом війни, а стане президентом миру і вибудовування відносин з усіма сусідами, зокрема з Російською Федерацією. Це можна сказати однозначно", - зазначив він.

При цьому Пєсков особливо зауважив, що "можна сказати однозначно, що за нинішнього [президента України] краще бути не може" в плані вибудовування двосторонніх відносин РФ і України.

"Решта - потрібно уважно стежити за тим, що відбуватиметься", - додав він, нагадавши, що Путін, перебуваючи в Криму 18 березня, охарактеризував своє ставлення до перспектив вибудовування хоч якихось відносин з нинішнім керівництвом України.

Раніше в понеділок виступаючи на зустрічі з представниками громадськості Криму і Севастополя, президент Росії Володимир Путін сказав, що з нинішнім керівництвом України навряд чи можна "зварити кашу", на що Президент України Петро Порошенко відповів, що не збирається вести будь-які справи з російським керівництвом.

Як відомо, відповідно до соцопитувань, головними кандидатами на пост президента є Юлія Тимошенко, Володимир Зеленський і нинішній глава держави Петро Порошенко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики