Цензор.НЕТ

19.03.19 23:41

Полторак зустрівся з групою стратегічних радників з країн НАТО і подякував за виконану роботу

Міністр оборони України Степан Полторак у вівторок зустрівся з групою стратегічних радників зі США, Канади, Великої Британії, Литви, Польщі та Німеччини.

Полторак зустрівся з групою стратегічних радників з країн НАТО і подякував за виконану роботу

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Міноборони.

"По завершенню зустрічі мав честь нагородити відзнаками оборонного відомства "За розвиток військового співробітництва" стратегічних радників від Великої Британії - генерала (у відставці) Ніка Паркера і Литви - генерала (у відставці) Йонаса Андрішкевічуса, які завершили свою роботу в Україні", - заявив Полторак.

Він подякував іноземним радникам за роботу щодо оцінки варіантів розвитку перспективної системи військового управління Збройних сил України. "Всі поради наших партнерів будуть детально вивчені і процес реформування буде продовжено згідно з визначеними термінами. У нас є мета, і ми будемо йти до неї, вибираючи, як успішно виконати завдання, які можуть виникнути на шляху реформ. Всі ви приєдналися до реформування ЗС України", - звернувся міністр до радників.

С.Полторак також висловив подяку за конструктивну й ефективну роботу, за єдність у намірах допомогти ЗСУ стати сильнішими.

"Ми залишимося друзями назавжди, і, я впевнений, що, коли ми повернемо окуповані території, ми обов'язково запросимо вас і відсвяткуємо разом цю подію", - підсумував міністр.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики