Цензор.НЕТ

20.03.19 10:55

Зеленський, Тимошенко, Порошенко, Гриценко і Бойко - лідери президентських перегонів, - опитування

Лідерами президентського рейтингу залишаються шоумен Володимир Зеленський, лідерка партії ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко і чинний глава держави Петро Порошенко – свідчать результати опитування, проведеного центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень ім. О.Яременка.

Згідно з даними опитування, оприлюдненими в середу, за В.Зеленського готові проголосувати 22,6% опитаних, Ю.Тимошенко готові підтримати 13,3% респондентів, а П.Порошенка - 11,5%, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс -Україна".

На четвертому місці - лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко, за якого готові віддати свої голоси 8,2%, а за кандидата від "Опозиційною платформи - За життя" Юрія Бойка - 8% респондентів.

Серед тих, хто визначився з вибором і готовий взяти участь у голосуванні, В.Зеленського готові підтримати 29,4% респондентів, Ю.Тимошенко 17,2%, П.Порошенка 14,9% українців. За А.Гриценка готові віддати свій голос 10,7% опитаних, Ю.Бойка - 10,4%.

Згідно з даними, готовність взяти участь у голосуванні на президентських виборах висловили 82,5% опитаних.

Згідно з результатами соціологічного дослідження, в разі виходу в другий тур В.Зеленського і лідерки партії ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко, шоумен набирає 36,9% голосів, а політик - 21,4%.

У парі з нинішнім президентом України Петром Порошенком В.Зеленський набирає 41,1%, тоді як глава держави - 18,2%.

Якщо в другому турі опиняться Ю.Тимошенко і П.Порошенко, лідер "Батьківщини" набере 28,5% голосів, а чинний президент - 18,2%.

У разі якщо в другому турі в парі з В.Зеленським опиниться лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко, А.Гриценко отримає 25% голосів, у той час як шоумен - 36,1%.

Опитування було проведено центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень ім. О.Яременка в період з 11 по 18 березня методом особистого інтерв'ю. Всього було опитано 2047 респондентів старше 18 років. Статистична похибка –+/- 2,2%.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики