Цензор.НЕТ

20.03.19 11:46

Турецький БПЛА Bayraktar пройшов успішні випробування в Україні. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Випробування турецького безпілотного літального апарату Bayraktar TB2 відбулися успішно, заявляє президент України Петро Порошенко.

"Випробування безпілотника Bayraktar TB2, який поставлений на озброєння української армії, пройшли успішно. Я вітаю Збройні сили України, партнерів з Туреччини. У нас сьогодні з'явилася абсолютно нова зброя - ударні безпілотники. Ви бачите камеру, яка працює безпосередньо на безпілотник, ви бачите точність влучання", - сказав президент після випробування БПЛА на полігоні в Хмельницькій області в середу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

За словами П.Порошенка, з придбанням цього безпілотника з'явилися нові можливості в Сил спецпризначення, а також в українських десантників. "Я вважаю, що це хороший внесок у зміцнення обороноздатності держави", - сказав він.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов після завершення випробувань повідомив, що ударний безпілотник Bayraktar TB2, вилетівши з аеродрому Старокостянтинів Хмельницької обл., "виконав бойове завдання, точно знищивши цілі на Житомирському полігоні".

"Цей новий ударний безпілотний комплекс виводить нашу безпілотну авіацію на якісно новий рівень. Bayraktar TB2 може проводити розвідку бойових позицій ворога, розташованих на відстані до 4000 км, точно знищувати цілі з висоти 7 км і перебувати в повітрі 24 години", - зазначив секретар РНБО України.

.

Турецький БПЛА Bayraktar пройшов успішні випробування в Україні 01
Турецький БПЛА Bayraktar пройшов успішні випробування в Україні 02
Турецький БПЛА Bayraktar пройшов успішні випробування в Україні 03
Турецький БПЛА Bayraktar пройшов успішні випробування в Україні 04
Турецький БПЛА Bayraktar пройшов успішні випробування в Україні 05
Турецький БПЛА Bayraktar пройшов успішні випробування в Україні 06

Турецький БПЛА Bayraktar пройшов успішні випробування в Україні 07
Турецький БПЛА Bayraktar пройшов успішні випробування в Україні 08

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики