Цензор.НЕТ

20.03.19 13:21

Парламент країни-окупанта створив робочу групу з оцінювання "збитків, завданих Криму Україною"

Держдума РФ схвалила створення робочої групи для аналізу і підрахунків "збитків, завданих Криму Україною". Рахуватимуть економісти, вчені та академія наук.

Парламент країни-окупанта створив робочу групу з оцінювання "збитків, завданих Криму Україною"

Про створення робочої групи заявив голова парламенту країни-окупанта В'ячеслав Володін, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Интерфакс.

"Створюємо робочу групу на чолі з Іваном Івановичем Мельниковим (першим віце-спікером Думи. - Ред.). Заперечень немає? Рішення ухвалено", - сказав Володін на засіданні Держдуми.

"Переходитимемо до ухвалення конкретних рішень, у межах яких ми намагатимемося із залученням економістів, учених, академії наук, за участю представників регіонів, вивчаючи ситуацію і в Криму, і в Севастополі, вийти на підсумковий документ", - сказав Володін.

15 березня 2019 року голова Держдуми РФ В'ячеслав Володін запропонував вимагати від України компенсації за "економічні збитки Криму від перебування в її складі".

Росія окупувала Крим у березні 2014 року. Крим оголошено тимчасово окупованою територією. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент Петро Порошенко підписав відповідний закон.

Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Захід запровадив низку економічних санкцій. РФ заперечує окупацію півострова і називає це "відновленням історичної справедливості".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики