Цензор.НЕТ

20.03.19 13:30

Астану перейменували на Нурсултан

Столицю Казахстану перейменували на честь першого президента країни Нурсултана Назарбаєва, який покинув свій пост напередодні.

Астану перейменували на Нурсултан

Таке рішення ухвалив парламент країни, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на NUR.KZ.

"Це рішення правильне і виважене - скільки праці і енергії було вкладено в Астану. Уявіть, що Астана - це колишній обласний центр, колишній Цілиноград, Акмола, а сьогодні Астана - один з визнаних міжнародних центрів, розвинених міст Євразії", - прокоментував перейменування заступник голови правлячої партії "Нур Отан" Мауле Ашимбаєв.

Перейменувати столицю на честь колишнього президента запропонував Касим-Жомарт Токаєв, який вступив сьогодні на посаду глави держави. Питання не стали виносити на референдум, а відразу відправили до парламенту.

"Рішення Касима-Жомарта Кемелевича дуже правильне і закономірне - ми його підтримуємо, і вітаємо мешканців Астани з перейменуванням міста і всіх казахстанців з цим рішенням", - заявив Ашимбаєв.

Перший президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв заявив у вівторок, 19 березня, що складає з себе повноваження глави держави. Водночас він залишиться головою Ради безпеки республіки, головою партії "Нур Отан" ("Світло Вітчизни"), членом Конституційної ради.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики