Цензор.НЕТ

20.03.19 14:35

Уряд не виконує зобов'язання щодо запуску нового ринку електроенергії, - екс-директор "Центренерго"

Уряд не виконує своїх зобов'язань щодо запуску нового ринку електроенергії, тому з високою ймовірністю терміни буде перенесено.

Уряд не виконує зобов'язання щодо запуску нового ринку електроенергії, - екс-директор "Центренерго"

Про це, як передає УНІАН, заявив екс-директор "Центренерго" Ігор Балабанов. "Я думаю, що ці строки нереальні. Документацію навіть не підготували до кінця", - висловив він свою точку зору.

Як повідомив Балабанов, для запуску нового ринку електроенергії навіть нормативна база не підготовлена повністю. На його думку, в цьому немає провини "Укренерго", відповідальність лежить повністю на уряді. Екс-директор "Центренерго" зазначив, що забезпечення необхідним програмним продуктом є важливою умовою нормальної роботи ринку. "Це дуже важливий момент, тому що на сьогодні всі розрахунки йдуть через програмне забезпечення, і навіть розрахунки потужностей, які виводяться, які щодня міністрові на стіл кладуть, робляться програмним забезпеченням, і виводять потужності по всіх станціях. Вручну це робило раніше "Укренерго", але це було доволі клопітно. І навряд чи зараз, у вік технологій, ви зможете щось вручну зробити, якщо не працюватиме програмне забезпечення", - пояснив Балабанов.

Відповідаючи на запитання про подальший найбільш імовірний сценарій, екс-директор "Центренерго" висловив думку, що запуск ринку "буде перенесено".

Нагадаємо, раніше керівник програм аналітичного центру Dixi Group Роман Ніцовіч висловив думку, що є вірогідність відстрочення введення ринку електроенергії або його старту в обмеженому форматі у випадку, якщо до 1 липня не врегулюють заборгованість на оптовому ринку електроенергії і не буде вирішено питання із забезпеченням програмними продуктами "Укренерго".


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики