Цензор.НЕТ

20.03.19 15:52

Підрозділи МВС від завтра переходять на посилений режим несення служби

З 21 березня підрозділи МВС у зв'язку з прийдешніми виборами президента України переходять на посилений режим роботи. Зміни торкнуться роботи поліції, Нацгвардії, ДСНС, прикордонної та міграційної служб.

Підрозділи МВС від завтра переходять на посилений режим несення служби

Про це під час зустрічі з представниками Національного демократичного інституту міжнародних справ в Україні заявив голова координаційного штабу МВС - радник міністра внутрішніх справ Іван Стойко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на відділ комунікації МВС.

"21 березня МВС і підконтрольні йому центральні органи виконавчої влади - Національна поліція, Національна гвардія, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Державна прикордонна та міграційна служби переходять на посилений режим несення служби. Загалом до забезпечення безпеки виборчого процесу буде залучено понад 134 000 правоохоронців", - наголосив Іван Стойко.

Радник міністра внутрішніх справ зазначив, що МВС готове до будь-якого розвитку подій під час виборів і запобігає будь-яким незаконним діям та проявам агресії.

"Служба безпеки України та підрозділи МВС, які працюють негласно, розкривають багато випадків втручання Росії в передвиборчий процес. Думаємо, що саме в день виборів можуть відбутися різноманітні провокації. Але ми не допустимо цього! Ми підготовлені до будь-яких викликів і протидіємо їм. Зробимо все, щоб громадяни були захищені, змогли вільно проголосувати і підрахунок голосів відбувся чесно", - наголосив Іван Стойко.

Також він зазначив, що, окрім зовнішніх викликів, є й внутрішні. Вкотре закликав кандидатів і їхні команди проводити чесно передвиборчу кампанію.

"В першу чергу треба ставити нашу державу - Україну, наш народ, майбутнє, а не свої особисті інтереси. Закликаємо всіх кандидатів у Президенти України вміти як вигравати, так і програвати законно! Не влаштовувати будь-які провокаційні заходи, які могли б сколихнути Україну. Ніколи не забувайте, що, окрім внутрішніх негараздів, є й зовнішні виклики", - наголосив Іван Стойко.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики