Цензор.НЕТ

20.03.19 16:06

Мей просить Європарламент відстрочити Brexit до 30 червня

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей попросила ЄС про відтермінування дати виходу країни з блоку до 30 червня.

Мей просить Європарламент відстрочити Brexit до 30 червня

Про це вона повідомила в парламенті, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Sky News.

Мей заявила, що було б неправильним для Британії брати участь у виборах до Європарламенту, тому в листі президенту Європейської ради Дональду Туску вона попросила про відтермінування до 30 червня.

"Як прем'єр-міністр я не готова до відтермінування Brexit довше 30 червня", - заявила Мей.

Вона також висловила намір просувати третє голосування за угодою про Brexit. У листі Мей стверджується, що парламент точно не встигне затвердити угоду до 29 березня, на яке заплановано вихід з ЄС.

"Саме тому я пишу, щоб поінформувати Європейську раду про те, що Сполучене Королівство просить про розширення терміну дії статті 50 договору про ЄС, зокрема статті 106а договору Євроатом, до 30 червня 2019 року", - йдеться в листі.

Мей при цьому висловила намір донести свої думки до лідерів ЄС на найближчому саміті.

Раніше президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що саміт лідерів країн Євросоюзу на цьому тижні навряд чи ухвалить рішення про відстрочення виходу Великої Британії з блоку.

Нагадаємо, рішення вийти з ЄС схвалив референдум, який відбувся у Великій Британії близько трьох років тому. Тоді датою Brexit було призначено 29 березня 2019 року. Угоду з Євросоюзом про умови такого виходу уряд Терези Мей розробляв майже два роки.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики