Цензор.НЕТ

20.03.19 16:39

Бойко не зміг довести в суді, що Національне суспільне телебачення незаконно відмовилося розміщувати його рекламу

Суд відмовив кандидату в президенти від "Опозиційної платформи - За життя" Юрію Бойку у задоволенні позову до Національної суспільної телерадіокомпанії (НСТУ), поданого через відмову розміщувати його політичну рекламу.

Бойко не зміг довести в суді, що Національне суспільне телебачення незаконно відмовилося розміщувати його рекламу

Рішення ухвалив Шевченківський районний суд Києва, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НСТУ.

"Суд встановив, що позивач не надав жодних доказів протиправності дій Суспільного мовника. Крім того, суд зазначив, що ПАТ "НСТУ" не порушувало вимог чинного законодавства про вибори, так само, як не порушувало і жодних прав Юрія Бойка як суб'єкта виборчого процесу" , - повідомила в середу прес-служба НСТУ про дане рішення суду від 19 березня.

У НСТУ нагадали, що раніше до них звернулася "Опозиційна платформа - За життя" з проханням про розміщення політичної реклами кандидата на пост президента України Юрія Бойка.

НСТУ звернула увагу на низку порушень законодавства в наданій рекламі і просила усунути їх для подальшої можливості розміщення в ефірі. Однак замість цього на сайті платформи з'явилася маніпулятивна заява про нібито цензуру з боку ПАТ "НСТУ".

Надалі Суспільний мовник повідомив "Опозиційній платформі - За життя" про те, що в разі усунення всіх порушень законодавства реклама кандидата Бойко буде розміщена в ефірі на загальних підставах як політична. Але той звернувся до суду з проханням визнати нерозміщення його ролика в ефірі каналів Суспільного мовника протиправним.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики