Цензор.НЕТ

20.03.19 17:01

Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Бойко і Гриценко - лідери президентських перегонів, - опитування "Соціс"

Шоумен Володимир Зеленський (29,6%), чинний глава держави Петро Порошенко (19,2%), лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко (13,8%) лідирують на виборах президента України.

Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Бойко і Гриценко - лідери президентських перегонів, - опитування "Соціс"

Про це свідчать результати дослідження Центру соціальних і маркетингових досліджень "Соціс", передає Цензор.НЕТ.

"Найбільшу підтримку населення серед тих, хто візьме участь у голосуванні, отримав би Володимир Зеленський (20,5%). На другому місці Петро Порошенко - 13,3%. За Юлію Тимошенко готові віддати свій голос 9,5% респондентів. За Юрія Бойка готові проголосувати 6,9%, за Анатолія Гриценка і Олега Ляшка - 6,2% і 4,1% відповідно. Загалом, близько 25,7% виборців на даний момент ще не знають, за кого голосуватимуть (серед тих, хто піде на вибори). Найбільш ймовірними переможцями виборів велика частина респондентів вважає Петра Порошенка (25,5%) або Володимира Зеленського (25,1%). Показник віри в перемогу Юлії Тимошенко майже вдвічі менший - 12,5%. Решта кандидатів отримали дуже низькі відсотки за показником "ймовірний переможець виборів", - наголошується в дослідженні.

Водночас, серед усіх респондентів (2 тис. осіб) В.Зеленського мають намір підтримати на виборах 18,3%, П.Порошенка - 11,85%, Ю.Тимошенко - 8,5%. За Ю.Бойка готові віддати свій голос 6,15%, за А.Гриценка - 5,55%, за О.Ляшка - 3,65%.

Серед тих, хто візьме участь у голосуванні і визначився з вибором найбільшу підтримку мають Володимир Зеленський (29,6%), Петро Порошенко (19,2%), Юлія Тимошенко (13,8%), Юрій Бойко (10%) і Анатолій Гриценко (9%).

Зеленський, Порошенко, Тимошенко, Бойко і Гриценко - лідери президентських перегонів, - опитування Соціс 01

Центр соціальних та маркетингових досліджень "Соціс" спільно з Інститутом стратегічних досліджень та прогнозів "Янус" проводив загальнонаціональне опитування з 9 по 14 березня 2019 року. Вибірка: 2000 респондентів у всіх областях України (без урахування населення АР Крим і окупованих територій Донецької і Луганської областей). Вибірка репрезентативна для населення України віком від 18 років за такими показниками, як стать, вік, тип поселення і область проживання. Статистична похибка дослідження +/-2,1%. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face) з використанням планшетів за місцем проживання респондента.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики