Цензор.НЕТ

20.03.19 17:25

Порошенко ввів у дію рішення РНБО про додаткові санкції до юридичних та фізичних осіб, причетних до агресії РФ

З ініціативи Кабінету Міністрів України, Служби безпеки України та Національного банку України були введені санкції щодо 294 юридичних та 848 фізичних осіб, повідомили в прес-службі РНБО.

Порошенко ввів у дію рішення РНБО про додаткові санкції до юридичних та фізичних осіб, причетних до агресії РФ

Санкційні списки включають фізичних і юридичних осіб, які:

РНБО України також ввів обмежувальні заходи проти окремих фізичних і юридичних осіб, до яких застосували санкції ЄС, США і Канада.

Також на підставі пропозицій Національного банку України продовжено санкції до 4 банків із капіталом держави-агресора.

Водночас, у зв'язку з досягненням мети введення санкцій, за поданням СБУ скасовано обмежувальні заходи проти 8 юридичних осіб, більшість з яких припинили господарську діяльність.

Також з ініціативи СБУ внесено технічні правки в ідентифікаційні дані однієї фізичної і двох юридичних осіб.

Відповідно до ст. 1 і 5 Закону України "Про санкції" санкції застосовуються до юридичних осіб - резидентів України, виключно якщо вони причетні до здійснення терористичної діяльності. У зв'язку з цим РНБО України доручив Службі безпеки України завершити перевірку причетності до терористичної діяльності юридичних осіб, перелік яких наведено в додатку 1 Постанови Верховної Ради України від 4 жовтня 2018 року. Тому питання про застосування санкцій, ініційованих Верховною Радою України, буде розглянуто після завершення такої перевірки.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики