Цензор.НЕТ

20.03.19 20:31

Тимошенко не виходить у другий тур через брехню виборцям і спотворення фактів, - Ірина Луценко

Кандидат у президенти України Юлія Тимошенко не виходить до другого туру через постійну брехню виборцям та перекручування фактів.

Тимошенко не виходить у другий тур через брехню виборцям і спотворення фактів, - Ірина Луценко

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу "Прямий" заявила представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко.

"Визначилася трійка, я би навіть так сказала, четвірка найрейтинговіших, про яких найбільше говорять в суспільстві, обговорюється. Це ті, які на сьогоднішній день найбільш згадувані і найбільш рейтингові. Звичайно, ми будемо думати і аналізувати, хто ж прийде в другий тур. На сьогоднішній день нове соціологічне опитування показує, що в другий тур проходить Зеленський і Петро Олексійович Порошенко. І Юлія Володимирівна не потрапляє вже до другого туру. І основна дискусія буде відбуватися між двома кандидатами", - заявила політик.

Відповідаючи на запитання "У чому її помилка?", Луценко зазначила: "Я думаю, в надзвичайно агресивній політиці ведення кампанії, в брудних звинуваченнях. Дуже багато брехні і перекручування фактів. Повністю – російське слово таке гарне є – отрицание свого минулого: газових контрактів, корупційних діянь, "Таміфлю", повернення тисячі і так далі, і так далі. Дуже багато моментів, які реально були. А люди, які прийдуть голосувати, ще живі, при пам’яті і пам’ятають, що все це було, і що це не так давно. Відповідно, такий обман на обмані, обманом поганяє. Суспільство неможливо обманути. Люди відчувають, що занадто багато брехні, багато бруду, багато істерики, багато перекручувань і маніпуляцій. Я думаю, це основна причина того, що люди перестали довіряти цьому кандидату і сумніваються взагалі, чи віддавати голоси. І тому 12% – це щось таке, про що ми з вами говорили. Це той реальний результат. Він приблизно такий, який Юлія Володимирівна мала в 14 році. Люди, ближче до виборів, починають дуже серйозно задумуватись. Ті, які реально прийдуть на вибори. І ми бачимо це в результаті рейтингу, який росте в Петра Олексійовича Порошенка. І ті, які сумніваються, так званий протестно молодий електорат, який говорить, що вони будуть голосувати за Зеленського, бо з ним смішно, бо з ним весело, бо в нього немає негативу, з нього спитати нема ще що".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики