Цензор.НЕТ

21.03.19 08:50

ВРП схвалила 69 кандидатів на посади до Верховного Суду

Вища рада правосуддя (ВРП) розглянула матеріали для внесення президенту подання про призначення суддів до Верховного Суду за рекомендаціями, які надійшли від Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС).

ВРП схвалила 69 кандидатів на посади до Верховного Суду

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт ВРП, на засіданнях 19-20 березня ВРП схвалила 69 кандидатур, зокрема 21 - до Касаційного цивільного суду в складі ВС, 14 - до Касаційного господарського суду в складі ВС, 12 - до Касаційного кримінального суду в складі ВС, 22 - до Касаційного адміністративного суду в складі ВС.

За інформацією Громадського, у списках 10 нечесних суддів (Наталя Волковицька, Ольга Кролевець, Тетяна Малашенкова, Надія Губенко, Ігор Дашутін, Лариса Тацій, Сергій Єремейчук, Василь Яремко, Максим Тітов, а також Ігор Бенедисюк, який є головою Вищої ради правосуддя). На цьому наполягає Громадська рада доброчесності.

Водночас ВРП відклала розгляд матеріалів щодо низки кандидатів, серед яких Сергій Могила - племінник екс-депутата, голови ЦВК під час президентських виборів 2004 року Сергія Ківалова, а також щодо деяких інших суддів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики