Цензор.НЕТ

21.03.19 09:41

Суд залишив під арештом майно компанії "БРСМ-НАФТА"

20 березня 2019 року Київський апеляційний суд відмовив у задоволенні апеляційних скарг компаній "БРСМ-НАФТА" про повне зняття арешту з майна та коштів групи компаній "БРСМ-НАФТА" і частково залишив рішення Деснянського районного суду в силі.

Суд залишив під арештом майно компанії "БРСМ-НАФТА"

Про це повідомили в прес-службі "Фонду подолання наслідків Васильківської трагедії", пише Капітал, передає Цензор.НЕТ.

В черговий раз група компаній "БРСМ-Нафта" намагалася зняти арешт з майна і банківських рахунків 55 кампаній, який було накладено на них рішенням Деснянського районного суду в м.Києві в забезпечення позову постраждалих васильківців. Київський апеляційний суд частково зняв арешт тільки з трьох компаній на їхні банківські рахунки, при цьому залишивши арешт на нерухоме майно.

Тому рішення Деснянського районного суду міста Києва від 14 вересня 2018 року про арешт нерухомого майна 55 відповідачів і грошових активів 52 компаній групи "БРСМ-НАФТА" залишається в силі.

Це дає надію постраждалим від наслідків трагедії васильківцям на справедливу компенсацію, зазначають у Фонді.

Нагадаємо, що 14 вересня 2018 року Деснянський районний суд Києва задовольнив заяву про забезпечення позову і заарештував майно і грошові активи групи компаній "БРСМ-НАФТА" в межах суми позову в розмірі близько 1,3 мільярда гривень.

"Васильківська трагедія" - це масштабна техногенна катастрофа, викликана вибухом і подальшим займанням нафтопродуктів на нафтобазі біля села Крячки Васильківського району Київської області,  яка почалася 8 червня 2015 року і тривала 8 днів. В ході пожежі загинули 6 осіб, 14 травмовано, а тисячі визнані потерпілими. Це найбільша катастрофа на території України після аварії на Чорнобильській АЕС.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики