Цензор.НЕТ

21.03.19 13:34

В Одеському порту в контейнері з бананами виявили 257 кг кокаїну, вартістю понад $51 млн, - СБУ. ФОТОрепортаж

Співробітники управління СБУ в Одеській області спільно з прокуратурою, Національною поліцією, Держприкордонслужбою та Одеською митницею ДФС викрили та ліквідували морський канал контрабанди з країн Південної Америки великої партії кокаїну.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба СБУ.

"Під час здійснення перевірочних заходів щодо вантажів, які транспортуються з регіонів світу, що є традиційними виробниками наркотиків, правоохоронці блокували спробу переправлення великої партії кокаїну в контейнері з бананами, які імпортувались в Україну", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що під час проведення поглибленого огляду вантажу в контейнері із фруктами було виявлено пакунки з порошком білого кольору.

В Одеському порту в контейнері з бананами виявили 257 кг кокаїну, вартістю понад $51 млн, - СБУ 01

"Здійснений експрес-аналіз показав, що розфасований порошок є кокаїном. Загальна вага виявленого наркотику становить 257 кілограмів, орієнтовною вартістю на тіньовому ринку понад 51 млн доларів США. За наявними даними, наркотики планувалося переправити до країн Європи", - повідомили в СБУ.

В Одеському порту в контейнері з бананами виявили 257 кг кокаїну, вартістю понад $51 млн, - СБУ 02

На підставі отриманих матеріалів СБ України розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 305 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії. Встановлюються особи, які, можливо, причетні до функціонування контрабандного каналу транспортування кокаїну.

В Одеському порту в контейнері з бананами виявили 257 кг кокаїну, вартістю понад $51 млн, - СБУ 03
В Одеському порту в контейнері з бананами виявили 257 кг кокаїну, вартістю понад $51 млн, - СБУ 04
Фото: прес-служба СБУ

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики