Цензор.НЕТ

21.03.19 17:15

Зеленський не забирає голоси у чинного глави держави, - передвиборчий штаб Порошенка

У штабі кандидата в президенти Петра Порошенка заявили, що Володимир Зеленський не відбирає голосів потенційних виборців у чинного глави держави, а є конкурентом кандидата від опозиції.

Зеленський не забирає голоси у чинного глави держави, - передвиборчий штаб Порошенка

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це заявив представник виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв на брифінгу 21 березня.

"Кандидат Зеленський принаймні в першому турі виборів з точки зору виборчих технологій не є конкурентом нашого кандидата. Він - конкурент кількох опозиційних кандидатів, у яких він забирає голоси і яким перешкоджає вийти в другий тур. У Порошенка Зеленський голосу не забирає", - зазначив він.

Медведєв розповів, що структура виборців Зеленського формується виключно з тих громадян, які негативно налаштовані до влади.

Він також підкреслив, що зазвичай "феномен Зеленського" розглядається як форма протесту людей проти влади, але висловив думку, що це також і форма протесту українців до опозиції.

"Причина його (Зеленського - Ред.) такої стрімкої появи на політичному полі полягає не тільки в тому, що люди незадоволені владою, а й в тому, що люди не задоволені опозицією, яка не змогла сформувати, з точки зору виборців, гідної і належної альтернативи влади", - переконаний спікер виборчого штабу Порошенка.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики