Цензор.НЕТ

21.03.19 17:36

Полторак обговорив військову співпрацю з делегацією Конгресу США

Міністр оборони України Степан Полторак зустрівся з делегацією Конгресу США. Сторони обговорили військову співпрацю, зростання загроз із боку РФ і безпеку в Україні та світі.

Полторак обговорив військову співпрацю з делегацією Конгресу США

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Урядовий портал".

"У рамках діалогу сторони обговорили безпекову ситуацію в Україні та світі, зростаючий масштаб загроз з боку РФ, а також актуальні питання подальшого двостороннього оборонного співробітництва між Україною та США", - йдеться в повідомленні.

Степан Полторак ознайомив членів американської делегації з попередніми результатами та перспективами реформ в Україні та вітчизняному оборонному відомстві. Окремо він наголосив на важливості допомоги, яку наша держава отримує від своїх стратегічних партнерів, зокрема Сполучених Штатів Америки.

"В умовах, коли агресивні військові авантюри Кремля продовжують впливати на національну економіку та забирати життя українців, нам потрібна підтримка обох палат Конгресу США для продовження успішної політики санкцій проти країни-агресора. Хочу висловити вдячність конгресменам із обох палат Конгресу США, Уряду США, американському народові за послідовну політичну, фінансову, дорадчу та матеріально-технічну підтримку України", – сказав міністр оборони України.

У свою чергу представники Конгресу США запевнили українську сторону у продовженні політики підтримки України в боротьбі за територіальну цілісність, незалежність, а також прагненні до подальшої євроатлантичної інтеграції.

Глава американської делегації, сенатор Конгресу США Майк Крейпоу наголосив на важливості спільних зусиль щодо побудови стабільного безпекового середовища у регіоні та подальшої підтримки України.

Як повідомлялося, шість членів Конгресу США, серед яких четверо сенаторів, прибули до Києва для обговорення питань міждержавного співробітництва. До складу делегації входять сенатори Джон Баррассо, Джон Кеннеді, Деб Фішер, сенатор Русс Фулчера і конгресвумен Деббі Вассерман Шульц. Очолює делегацію голова комітету Сенату США з банківських питань Майк Крейпоу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики