Цензор.НЕТ

21.03.19 18:18

"Якщо є можливість - розверніться і йдіть геть", - Супрун радить, як захистити психічне здоров'я під час "передвиборчого загострення"

Виконуючий обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що в найближчі тижні люди, у яких будуть прояви "передвиборчого загострення", можуть поводитися імпульсивно та неадекватно.

"Якщо є можливість - розверніться і йдіть геть", - Супрун радить, як захистити психічне здоров'я під час "передвиборчого загострення"

Про це заявила в. о. міністра в Facebook і проілюструвала своє повідомлення зображенням лідера Радикальної партії Олега Ляшка, де він увірвався на засідання уряду 20 березня, передає Цензор.НЕТ.

Люди, яких воно (передвиборче загострення - ред.) вражає, можуть поводитися в стилі невільних радикалів - імпульсивно та неадекватно, порушуючи чужі кордони й навіть змушуючи вас почуватися в небезпеці", - зазначила Супрун.

Супрун порадила, як захистити своє психічне здоров'я під час таких "атак":

Супрун зазначила, що люди, які поводяться неадекватно можуть мати психічні проблеми чи розлади. В цьому випадку краще допомогти людині отримати фахову допомогу.

В.о. міністра також зазначила, що спілкування з агресивною людиною може стати причиною додаткового стресу, погано вплинути на ваше самопочуття і настрій. "Не дозволяйте негативу залишатися з вами - вийдіть на прогулянку або пробіжку чи просто поговоріть з близькою людиною", - зазначила Супрун.

Раніше журналісти відзначили реакцію Уляни Супрун на зрив засідання уряду Олегом Ляшком.


Нагадаємо, 20 березня на засідання Кабінету міністрів увірвався кандидат у президенти, лідер Радикальної партії Олег Ляшко і вимагав не продовжувати контракт з главою "Нафтогазу" Коболєва.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики