Цензор.НЕТ

21.03.19 19:44

Олігархи не повинні впливати на політичні процеси і медіаресурси, але якщо з ними жорстко воювати - в країні може бути ще один майдан, - Зеленський

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський поділився своїм баченням стосунків з олігархами в разі свого обрання.

Олігархи не повинні впливати на політичні процеси і медіаресурси, але якщо з ними жорстко воювати - в країні може бути ще один майдан, - Зеленський

Про це він розповів, відповідаючи на запитання про те, яким має бути місце олігархів в українській політиці і суспільстві, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку команди Зеленського в Фейсбук.

"По-перше, вони ніяк не повинні впливати на політичні процеси. Це жорстке правило. Вони не можуть впливати, вони не можуть купувати партії, це - кримінал.

Друге, однозначно у олігархів не може бути жодного впливу на медіаресурси, жодного впливу на інформаційну атмосферу в країні. Так, вони власники каналів, але інформаційний блок у кожному ЗМІ не повинен їм підкорятися. Олігархи мають бути портфельними інвесторами.

Третє, з олігархами треба розмовляти і піднімати питання з приводу коштів, які були виведені з нашої країни, щоб ці кошти поверталися в Україну", - сказав Зеленський.

При цьому кандидат у президенти зазначив, що розуміє, що олігархам належать "фактично всі підприємства", це величезна кількість робочих місць.

"Якщо жорстко піти війною проти них, то люди втратять роботу і в країні буде ще один майдан", - вважає Зеленський.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики