Цензор.НЕТ

21.03.19 21:30

Мені подобається план Волкера про введення миротворців і припинення вогню на Донбасі, - Зеленський

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський вважає припинення вогню на Донбасі і введення миротворчого контингенту тими питаннями, які необхідно обговорювати на переговорах з Росією.

Мені подобається план Волкера про введення миротворців і припинення вогню на Донбасі, - Зеленський

Про це він сказав, відповідаючи на запитання з якої теми майбутній президент має намір будувати свої відносини з Путіним, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку команди Зеленського в Фейсбуці.

"Вся соціологія показує, що найголовніше, найтривожніше питання: "Ми більше не хочемо війни". І ми цю війну не починали. Але якщо у нас є хоч якась можливість цю війну закінчити, ми маємо зробити все для того, щоб перестали помирати наші люди. Перш за все треба припинити вогонь. Просто припинити стріляти", - сказав Зеленський.

Він подякував західним партнерам за санкції і появу Мінських домовленостей, зазначивши, що "вони не працюють".

"Треба розширювати стіл переговорів, треба залучати Велику Британію і США. І звичайно потрібно говорити і з представниками РФ. Мені подобається план Волкера - лінія розмежування, заходять миротворці, спочатку міста і маленькі села, потім вже в Донецьк і Луганськ. І тоді хоча б є припинення вогню", - вважає Зеленський

Кандидат у президенти зазначив, що "ми боротимемося поки не повернемо всі наші території, тому що це наш суверенітет і наша незалежність".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики