Цензор.НЕТ

21.03.19 20:52

Євросоюз погодився відкласти Brexit до 22 травня

ЄС згоден перенести дату виходу Великої Британії з об'єднання з 29 березня на 22 травня. Але тільки за умови, що парламент Королівства схвалить угоду прем'єр-міністра Терези Мей з Брюсселем.

Євросоюз погодився відкласти Brexit до 22 травня

Таке рішення було прийнято за результатами нинішнього обговорення ситуації на саміті країн-членів ЄС, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Радіо Свобода".

З документа випливає, що 22 травня - це останній термін. У цей день відбудуться вибори в Європарламент. Якщо Британія не вийде з ЄС до голосування, її представники також будуть обрані, що ускладнить процес Brexit.

У Брюсселі сьогодні почався дводенний саміт лідерів країн Євросоюзу. Головною темою зустрічі стала саме відстрочка Brexit. Раніше прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей попросила відкласти вихід країни з ЄС до 30 червня.

За початковим планом Brexit мав відбутися 29 березня. Але британські депутати двічі відкинули план Мей. Перенесення дати дасть Лондону необхідний час, щоб залагодити всі юридичні питання. Франція напередодні погрожувала відхилити прохання Мей.

Велика Британія приєдналася до ЄС у 1973 році і стане першою країною, яка його залишить. Законопроект про Brexit передбачає скасування акту про Європейські співтовариства 1972 року, на підставі якого країна вступила в Європейський союз, а також заміну законів Євросоюзу британськими.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики