Цензор.НЕТ

21.03.19 21:42

"Це - не мова, яка нас об'єднує", - президент Грузії Зурабішвілі відмовилася говорити російською

Глава Грузії Саломе Зурабішвілі відмовилася говорити російською на святкуванні Навруз-байраму з етнічними азербайджанцями. Вона заявила, що різні національності має об'єднувати одна мова, але ця мова не може бути російською.

"Це - не мова, яка нас об'єднує", - президент Грузії Зурабішвілі відмовилася говорити російською

Про це вона заявила під час святкування Навруз-байраму з представниками громади етнічних азербайджанців у грузинському місті Гардабани, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на видання "Грузія Онлайн".

"Спільне майбутнє засноване на тому, що нас пов'язує одна мова... Я не можу говорити з вами російською мовою - це виключено, тому що це і не мова, яка нас об'єднує. Я можу вивчити кілька слів азербайджанською і сказати вам "Новруз-байрам ізінмубарак". І вивчу ще більше. Але ваше майбутнє, майбутнє молоді, і наше спільне майбутнє все-таки залежить від того, щоб ми говорили однією мовою", - сказала Зурабішвілі.

При цьому президент підкреслила важливість збереження азербайджанської мови і культури.

"Ви продовжували вашу традицію, зберігали вашу мову, ваші пісні, ваші танці, все це - те багатство Грузії, щодо якого в інших країн є маленький недолік, навіть заздрість, оскільки вони не можуть це так, як можемо всі ми разом. Тож нумо продовжувати це співжиття, зміцнювати і в майбутньому бути зразковою країною, яка вразить весь світ", - додала вона.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики