Цензор.НЕТ

22.03.19 08:43

Від початку передвиборчої кампанії відкрито 189 кримінальних проваджень, що стосуються порушень виборчого законодавства, - поліція

Від початку передвиборчої кампанії поліція відкрила 189 кримінальних проваджень.

Від початку передвиборчої кампанії відкрито 189 кримінальних проваджень, що стосуються порушень виборчого законодавства, - поліція

Про це повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України, передає Цензор.НЕТ.

"Від початку виборчого процесу територіальними органами Національної поліції зареєстровано 3550 заяв та повідомлень, пов'язаних з виборчим процесом. Найбільша кількість зареєстрована в місті Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Вінницькій, Одеській та Київській областях. 1,9 тисячі фактів пов'язані з незаконною агітацією, 490 – з підкупом виборців, 269 - з хуліганством тощо. Поліцейські відкрили 189 кримінальних проваджень", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що водночас 83 провадження стосуються порушень виборчого законодавства, а 106 пов'язані з проведенням передвиборчої кампанії.

Також було складено 594 протоколи про вчинення адмінправопорушень, за 661 фактом проводиться перевірка відповідно до Закону України "Про звернення громадян".

Уточнюється також, що від початку передвиборчої кампанії до поліції надійшло близько 500 повідомлень про можливий підкуп виборців.

Крім того зазначається, що загалом упродовж минулої доби до органів поліції надійшло 82 заяви і повідомлення, пов'язані з виборчим процесом.

"Тільки 20 березня поліцейські відкрили два кримінальні провадження. Одне провадження розслідують поліцейські Святошинського управління поліції Києва - за ст. 357 (Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження) Кримінального кодексу України. Друге провадження відрито миколаївськими поліцейськими за ст. 122 (Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) КК України", - додали в поліції.

Водночас уточнюється, що за минулу добу, крім відкритих кримінальних проваджень, було складено 4 адмінпротоколи за вчинення правопорушень.

Як повідомлялося, чергові вибори президента призначено на 31 березня 2019 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики