Цензор.НЕТ

22.03.19 22:26

Окупанти вогнем з мінометів зруйнували три будинки в Мар'їнці, - українська сторона СЦКК

Українська сторона СЦКК повідомляє, що бойовики окупаційних військ Російської Федерації нахабно продовжують обстріли мирних населених пунктів уздовж лінії розмежування. Систематичні обстріли з боку російсько-окупаційних військ загрожують життю мирного населення та пошкоджують цивільну інфраструктуру Донбасу.

Окупанти вогнем з мінометів зруйнували три будинки в Мар'їнці, - українська сторона СЦКК

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі штабу ООС.

У повідомленні наголошується: "21 березня спостережною групою української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню було здійснено фотофіксацію за фактом обстрілу населеного пункту Мар'їнка Донецької області.

За попередніми даними, 17 березня 2019 року, орієнтовно з 17.15 до 17.40, із напрямку Петровського району міста Донецька збройні формування Російської Федерації здійснили обстріл цивільної інфраструктури населеного пункту Мар'їнка із застосуванням мінометів калібру 82 мм.

На місці обстрілу спостережною групою УС СЦКК зафіксовано зруйновані три житлові будинки з прибудинковими територіями по вулиці Москалевського, а саме суттєві пошкодження даху житлового будинку та паркану, фасаду житлового будинку, воріт, гаражу та цивільного автомобіля.

Крім того, господарі будівель розповіли, що вони налякані та в розпачі, їхні будинки зазнали значних пошкоджень, одна з родин змушена була тимчасово залишити своє помешкання. Після обстрілу на даху одного з житлових будинків знайдено хвостовик від міни калібру 82 мм. На щастя, постраждалих внаслідок обстрілу не виявлено, боєприпасів, що можуть нести загрозу, також не знайдено.

Українська сторона СЦКК засуджує такі цинічні дії російсько-терористичних військ, які не тільки створюють побутові труднощі, виводячи з ладу системи електро-, газо- та водопостачання, а й ставлять під загрозу життя і здоров’я цивільного населення.

Враховуючи надану раніше інформацію про порушення російськими окупантами ліній відведення бойової техніки, дії окупаційної адміністрації свідчать про бажання та зацікавленість бойовиків у подальшому загостренні конфлікту, демонструють небажання дотримуватися Мінських домовленостей щодо врегулювання конфлікту мирним шляхом".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики