Цензор.НЕТ

22.03.19 23:36

Порошенко заявив, що визнає будь-який результат виборів

Президент України Петро Порошенко заявляє, що визнає будь-який результат президентських виборів в Україні.

Порошенко заявив, що визнає будь-який результат виборів

"Я готовий визнати перемогу українського народу, тому що чесні вибори - це перемога українського народу, хоч би хто переміг", - сказав він в інтерв'ю телеканалу "Україна" в п'ятницю ввечері, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

П.Порошенко підкреслив, що він упевнений у своїй перемозі, але ключовим вважає, щоб вибори пройшли вільно.

"Я готовий визнати перемогу українського народу, тому що чесні вибори - це перемога українського народу, хто б не переміг", - сказав він в інтерв'ю телеканалу "Україна" в п'ятницю ввечері.

П.Порошенко підкреслив, що він упевнений у своїй перемозі, але ключовим вважає, щоб вибори пройшли вільно.

"Я заявляю, що буде абсолютно жорстка і чітка вимога до правоохоронних органів захистити вибори, зупинити екстремістів, не дати можливість пролитися крові. І хочу запевнити наших українських громадян, що я як президент буду докладати максимум зусиль для захисту конституційних прав і свобод громадян", - сказав він, кажучи про можливі спроби з боку РФ зірвати вибори президента України.

П.Порошенко також висловив переконання, що правоохоронні органи повинні жорстко реагувати на будь-які спроби підкупу виборців з боку всіх кандидатів в президенти.

"Дійсно, в рамках кримінальних справ були знайдені мільйони або десятки мільйонів гривень, які використовувалися тим чи іншим чином. Те, що правоохоронні органи відреагували на це, принаймні, були вилучені кошти і затримані певні особи, я буду це підтримувати, незалежно від того, до якої політичної сили належать ті, хто спробують дискредитувати довіру світу до виборів", - зазначив президент.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики