Цензор.НЕТ

23.03.19 09:44

У червні в Міжнародному суді ООН у Гаазі відбудуться слухання за кримськими позовами України проти Росії, - МЗС

У червні 2019 року в Міжнародному суді ООН у Гаазі мають відбутися чергові слухання за позовами, поданими Україною проти Росії у зв'язку з утисками прав людини в Криму.

У червні в Міжнародному суді ООН у Гаазі відбудуться слухання за кримськими позовами України проти Росії, - МЗС

Про це 22 березня в Києві повідомила тимчасово виконуючий обов'язки директора департаменту міжнародного права МЗС України Оксана Золотарьова, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

Коментуючи перебіг розгляду позовів Міжнародним судом ООН, вона підкреслила: "Існують абсолютно чіткі норми наказу Міжнародного суду ООН про зняття заборони на діяльність у Криму Меджлісу кримськотатарського народу. Суд витребував у Росії інформацію про те, що було зроблено в цьому напрямку. Наказ є обов'язковим для виконання. Не можна не виконувати рішення суду".

У п'ятницю, 22 березня, в Києві провели публічну дискусію "Кримчани - це українці". Там представили аналітичний звіт "Права людини в контексті нав'язування громадянства в Криму", підготовлений фахівцями Правової ініціативи відкритого суспільства, і обговорили порушення прав людини в частині нав'язування російського громадянства в Криму.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики