Цензор.НЕТ

24.03.19 13:41

"Студія знімала фільми, їх показували в Росії, а авторські права при цьому надходили Зеленському. Ну і що. Навіть добре", - нардеп Лещенко

Коли українець привозить гроші з Російської Федерації, то він зміцнює українську економіку.

"Студія знімала фільми, їх показували в Росії, а авторські права при цьому надходили Зеленському. Ну і що. Навіть добре", - нардеп Лещенко

Як передає Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю "Новой газете" сказав народний депутат України Сергій Лещенко, який підтримує кандидата на пост президента України Володимира Зеленського.

"Його (Зеленського. - Ред.) звинувачують у тому, що він казав, що у нього немає бізнесу в Росії. А тут знайшовся такий офшор, який отримував роялті за продукти на російському ринку. Грубо кажучи, студія знімала фільми, ці фільми показували в Росії, а авторські права при цьому надходили Зеленському. Ну і що. Навіть добре", - вважає Лещенко.

Він упевнений, що коли українець привозить гроші з Росії, то він "зміцнює українську економіку".

"Для мене це набагато важливіше. І коли влаштували цькування MARUV, я це не підтримав. Вона ж привозить гроші, зрештою, на батьківщину... Взагалі мені здається, патріотизм не має виходити за рамки здорового глузду. Ось спортсмен, який їде виступати в Росію, перемогою прославить Україну, і наш гімн лунатиме там, а його не пускають на змагання. Це, як на мене, неправильно. Навіщо ми відштовхуємо своїх громадян?" - каже нардеп.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики