Цензор.НЕТ

24.03.19 17:01

Тимошенко і Коломойський ведуть узгоджену спільну кампанію проти Порошенка, - виборчий штаб Порошенка

Виборчий штаб Петра Порошенка звинуватив Юлію Тимошенко та Ігоря Коломойського в проведенні узгодженої інформаційної кампанії проти їхнього кандидата.

Тимошенко і Коломойський ведуть узгоджену спільну кампанію проти Порошенка, - виборчий штаб Порошенка

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на офіційний сайт кандидата Порошенка.

"Черговий фейк від Тимошенко - поширення нею дезінформації про нібито початок проти Петра Порошенка кримінальних проваджень кіпрським судом та низкою європейських антикорупційних органів.

Брехливість тверджень Тимошенко щойно підтвердило Європейське бюро з питань протидії зловживанням та шахрайству (OLAF). На запит українських ЗМІ воно заявило, що не відкривало жодних розслідувань щодо Президента України", - йдеться в повідомленні.
У штабі Порошенко зазначили, що ще одним джерелом поширення фейку став Інтернет-ресурс, редагований та модерований відомим чорним піарником, який свою далеку від журналістики брудну справу прикриває репортерським статусом на каналі "1+1"

"Така синхронізація зусиль ще раз доводить, що Володимир Зеленський - далеко не єдиний кандидат, фігурою якого Ігорь Коломойський "ходить" на цих виборах. Так само він поставив і на Юлію Тимошенко", - йдеться в повідомленні.

Передвиборчий штаб Петра Порошенка закликає ЗМІ в останній тиждень перед виборами особливо ретельно перевіряти інформацію на предмет фейковості і недостовірності.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики