Цензор.НЕТ

25.03.19 09:19

М'язи, які СБУ наростила за останні 5 років, вселяють страх у ворогів, - Порошенко і Турчинов привітали службу з 27-ю річницею створення

Президент України Петро Порошенко і Секретар РНБО Олександр Турчинов привітали Службу безпеки України з двадцять сьомою річницею створення.

М'язи, які СБУ наростила за останні 5 років, вселяють страх у ворогів, - Порошенко і Турчинов привітали службу з 27-ю річницею створення

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Порошенко написав на своїй сторінці в Facebook.

"Вітаю Службу безпеки України з 27-ю річницею створення! М'язи, які СБУ наростила за ці останні 5 років, вселяють страх у ворогів і впевненість в українське суспільство. СБУ стала дієвим механізмом для захисту безпеки держави та її громадян", - написав Порошенко.

Глава держави подякував особовому складу за "віддане служіння Україні" та побажав "непохитної віри в себе та у свою Вітчизну!".

Мязи, які СБУ наростила за останні 5 років, вселяють страх у ворогів, - Порошенко і Турчинов привітали службу з 27-ю річницею створення 01

"Щиро вітаю зі святом патріотів та професіоналів, які сьогодні захищають країну в лавах Служби безпеки України, та ветеранів Служби! Особовий склад СБУ вірно служить Україні, стоїть на захисті її суверенітету та конституційного ладу, безпеки та спокою громадян, захищає економічний, науково-технічний і оборонний потенціал держави. З перших днів війни представники Служби пліч-о-пліч з військовослужбовцями, нацгвардійцями захищали нашу країну на фронті, проводили небезпечні та ефективні спецоперації в тилу ворога. Вічна пам’ять і шана співробітникам СБУ, які віддали життя, захищаючи Україну!" - йдеться в привітанні Турчинова, інформує прес-служба РНБО.

"Відроджена, сильна та професійна Служба, яка ефективно відповідає сучасним викликам, захищає країну від зовнішніх і внутрішніх ворогів, має повагу серед спецслужб провідних країн світу. Завдяки сумлінному й самовідданому виконанню вами свого конституційного обов’язку знешкоджено сотні ворожих агентів та диверсантів, попереджено терористичні акти, викрито небезпечних та підступних внутрішніх ворогів. Без перебільшення, спокій і мирне життя наших громадян залежить від вашої нелегкої, непублічної та професійної роботи!" - йдеться в повідомленні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики