Цензор.НЕТ

25.03.19 09:30

Звичайно ж, потрібно продовжувати мінський процес, - Зеленський про війну на Донбасі

Кандидат у президенти України, шоумен Володимир Зеленський заявив, що виступає за продовження і розширення переговорів у мінському форматі з залученням представників США і Великої Британії.

Звичайно ж, потрібно продовжувати мінський процес, - Зеленський про війну на Донбасі

Проблему війни на Донбасі Україні потрібно вирішувати передовсім дипломатичним шляхом. Таку думку висловив кандидат у президенти України, шоумен Володимир Зеленський в інтерв'ю "ТСН.Тиждень" на телеканалі "1+1", що вийшло в ефір 24 ​​березня, передає Цензор.НЕТ.

"У нас є Мінські домовленості. Всі говорять, що вони не працюють, але тим не менш треба подовжувати мінський процес. Хотілося б його розширити і додати представників США і Великої Британії, хотілося б розширити цей круглий стіл", - заявив він.

Зеленський додав, що передовсім Україна має вести інформаційну війну.

"Люди, які живуть зараз на тимчасово окупованих територіях Донецька і Луганська – "Л/ДНР" - можуть втратити зв'язок із нами. Вони втратили відчуття, що вони теж українці. Потрібен російськомовний телеканал, який веде мовлення на територію Донбасу, який мовить у світ. Ми говорили з американськими експертами, все підтримують мою позицію", - зазначив кандидат у президенти.

На уточнення ведучої, що на Донбасі глушиться сигнал українських телеканалів, Зеленський відповів, що можна транслювати український канал у Європі і через мережу інтернет. Також він додав, що потрібно піднімати економіку України.

"Якщо ми переможемо, це буде перший крок до повернення Криму. Чому? Тому що я вважаю, чесно, може бути, хтось зараз засмутиться, тільки після того, як зміниться влада в Росії. Своїм прикладом, якщо ми поміняємо цю владу, ми покажемо, що так може бути. Ось такі, як ми, нові приходять. А значить, можна і у нас [в Росії] так", - заявив він.

Кандидат у президенти додав, що перед початком війни на Донбасі заявляв про готовність заради миру стати на коліна перед президентом РФ Володимиром Путіним.

"Я говорив, що готовий стати навіть на коліна, тільки не ставте на коліна Україну ... Я і зараз готовий на все заради цього", - додав Зеленський.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики