Цензор.НЕТ

25.03.19 12:33

Сьогодні відбудеться апеляція у справі уповноваженого АМКУ Загребельської, яка протистоїть "гральній мафії", - Чорновол

Нелегальний сектор ігрових автоматів становить у нас 80% від усього обсягу ринку, при чому існує під легальним дахом безневинного "лотерейного" бізнесу. Відповідно податки в бюджет від українського ігрового бізнесу такі мізерні, що можна сказати, що він у нас не оподатковується. І йдеться про фактично відсутність державного регулювання.

Сьогодні відбудеться апеляція у справі уповноваженого АМКУ Загребельської, яка протистоїть "гральній мафії", - Чорновол

Про це у своєму блозі пише народний депутат Тетяна Чорновол.

"Знайшовся лише один чиновник з усієї системи влади, який не побоявся публічно заявити про кримінальну природу вітчизняного грального бізнесу та вимагати його державного регулювання. Йдеться про Агію Загребельську – уповноважену Антимонопольного комітету України. Завдяки їй Антимонопольний комітет не підтримав сумнівну ініціативу Кабміну, щодо дуже м’якої регуляції ринку, що така доречна ігровій мафії. Також Агія Загребельська не побоялася офіційно озвучити, що за останні роки допущено критичне падіння надходжень до бюджету від "лотереї" з одночасним розквітом нелегального ринку. Вона вимагає від Кабміну напрацювання його оподаткування та прозорості і виступає проти його монополізації", - зазначила нардеп Чорновол.

"Позаяк вона така одна з чиновників, ігровій мафії було, як забавка, переїхати її машиною дискредитації. При чому це робиться як через облудливі статейки, так і, на жаль, через державні антикорупційні структури - Національне агентство протидії корупції. Бо я не вірю, що це лише збіг, що коли Агія почала заважати ігровим притонам, НАЗК не забарилося, винесло їй протокол про корупцію. Суд першої інстанції вже виніс вирок – затвердити протокол НАЗК. А це означає звільнення уповноваженої АМКУ, яка не "прогнулася" перед мафією", - додала нардеп.

"А тепер про "серйозність" корупції Агії. Вона полягає в тому, що її молодший брат продав старий автомобіль, яким давно їздив, а Агія невчасно внесла його вартість - 300 тисяч у свій дохід у декларації. До речі, з Агією та її братом я познайомилася на Майдані. В неї тоді був новонароджений син на руках, а вона не побоялася виступити моїм адвокатом після замаху влади на Бориспільській трасі. До речі, інших охочих якось не було. Особливо яскравий спомин, як в лютий мороз, вночі ми прочісували ферми за Києвом, шукали Ігоря Луценка (тоді його викрали "тітушки" і десь в тих краях був запеленгований його телефон…). Завтра у Агії буде "апеляція" на Солом’янській площі о 14.00. Прошу, всім небайдужим підтримати її, адже на своїй шкурі знаю, як воно, коли борешся з корупцією, а на тебе вішають ярлик корупціонера. Не має нічого боліснішого! Агії дуже потрібна підтримка!" - резюмувала Чорновол.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики