Цензор.НЕТ

25.03.19 13:00

Головний плюс цих виборів - що ніхто не знає переможця і хто вийде до другого туру, - Гриценко

Лідер партії "Громадянська позиція" і кандидат у президенти Анатолій Гриценко вважає, що головний плюс виборів президента, які відбудуться 31 березня, в тому, що ніхто наперед не знає переможця і того, хто вийде в другий тур.

Головний плюс цих виборів - що ніхто не знає переможця і хто вийде до другого туру, - Гриценко

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це Гриценко сказав на прес-конференції 25 березня.

"Я бачу найбільший плюс цих виборів у тому, що ніхто за шість днів до дня голосування не знає переможця, і ніхто не знає, хто вийде в другий тур. Таке вперше, такого ще не було, і це дає людям відчуття упевненості, що є реальний шанс обрати нову владну команду, яка принесе чесність, прозорість, професіоналізм і нову якість у владу", - сказав він.

Гриценко вважає, що новообраний президент повинен буде працювати "з чистого аркуша", з розумінням відповідальності за ті процеси, які підривають довіру до України, що асоціюється у світі насамперед із корупцією.

Кандидат у президенти наголосив, що його команда, штаби та агітатори працюють і працюватимуть виключно у рамках законодавчого поля. "Від нас точно не підуть ніякі мережі скуповування голосів, брудні фейки на адресу інших кандидатів", - зазначив він.

Гриценко наголосив, що його штаб стежить також за всіма учасниками виборчого процесу і бачить "того ключового учасника, який, не маючи рейтингу, думає, що він залишиться в кріслі".

"Битимемо по руках усі разом там, де буде спроба вийти за рамки закону", - заявив політик.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики