Цензор.НЕТ

25.03.19 15:19

До Ради проходять 6 партій: лідирують "Слуга народу", "Батьківщина" та БПП, - опитування трьох соціологічних компаній

Шанси потрапити до парламенту мають шість політичних сил.

До Ради проходять 6 партій: лідирують "Слуга народу", "Батьківщина" та БПП, - опитування трьох соціологічних компаній

Як інформує Цензор.НЕТ, про це свідчать дані соцопитування трьох соціологічних компаній (КМІС, Центр Разумкова та Соціологічна група "Рейтинг").

Лідером рейтингу є партія "Слуга народу", яку готові підтримати 24,8% опитаних, які вже визначилися і мають намір голосувати. Підтримка "Батьківщини" становить 17,6%, БПП "Солідарність" - 14,7%, "Громадянської позиції" - 9,3%, "Опозиційної платформи" - 9,2%, Радикальної партії - 5,3%. Рейтинг "Опозиційного блоку" становить 4,4%, ВО "Свобода" - 3,1%, "Самопомочі" - 2,5%. Тих, хто ще не визначився з вибором політичної сили, - майже 30%.

Зазначається, що високий рівень підтримки партії "Слуга народу" - на Півдні і Сході країни, "Батьківщини" - в Центрі, БПП "Солідарність" - на Галичині, "Опозиційної платформи" та "Опозиційного блоку" - в південно-східних областях та на Донбасі.

65% опитаних зазначили, що не стикалися особисто з фактами підкупу під час цієї президентської виборчої кампанії. З іншого боку, 27% сказали, що мали такий досвід: 6% – особисто, 21% – чули про це від близьких та знайомих. Найбільше тих, хто зазначав про факти підкупу, зафіксовано серед мешканців Півдня, Донбасу, Півночі та у столиці.

42% зазначили, що очікують значних фальсифікацій на виборах Президента 31 березня 2019 року. 41% вважають, що фальсифікації будуть незначними, і лише 6% взагалі не очікують жодних фальшувань виборів. Найбільше тих, хто очікує значних фальсифікацій, серед мешканців Півдня, виборців О.Вілкула та Ю.Бойка, а також тих, хто взагалі не братиме участі у виборах.

Опитування фонду Соціологічної групи "Рейтинг", КМІС і Центру Разумкова проводилося 5-14 березня серед 15 000 респондентів. Помилка вибірки - 0,8%.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики