Цензор.НЕТ

25.03.19 16:18

Полковник СБУ Матковський, який проводив незаконну акцію проти Шабуніна, влаштувався в штаб Тимошенко. ФОТО

Сьогодні екс-співробітник СБУ Роман Матковський активно ходить по телеканалах як експерт з безпеки і критикує чинного Президента.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише на сторінці в Facebook журналістка Валерія Єгошина.

"Пам'ятаєте співробітника СБУ Романа Матковського, який засвітився на організації мітингу під будівлею активіста Шабуніна?

Полковник СБУ Матковський, який проводив незаконну акцію проти Шабуніна, влаштувався в штаб Тимошенко 01

Нагадаю, у квітні 2017 ми зі Схеми: корупція в деталях - RFERL довели, що до організації фейкової акції протесту причетний цей працівник Департаменту захисту нацдержавності.

Полковник СБУ Матковський, який проводив незаконну акцію проти Шабуніна, влаштувався в штаб Тимошенко 02

Після пробіжки за Романом Матковським у дворі, він максимально недолуго, змінюючи покази, пояснював те, що сталося. Після цього, тоді ще начальник Матковського, а нині заступник голови СБУ Віктор Кононенко заявив, що той "не розумів, куди їде" і опинився там "за збігом обставин". Зрештою полковника усунули з посади та призначили розслідування.

Розслідування жодних порушень, звісно, не виявило, але Матковський перестав працювати в СБУ. Зараз він ходить по телеканалах (навіть ТК "Наш" та NewsOne) як експерт з безпеки та активно "топить" проти Порошенка. Під час аналізу його сторінки мене це трохи здивувало, адже полковник служив у СБУ, допомагав організовувати акцію проти противників президента... Але потім все встало на свої місця.

"Ми влились у виборчий штаб Юлії Володимирівни Тимошенко. Разом до перемоги! З нами Бог, з нами сила!", написав Роман Матковський на своїй сторінці в березні. На викладеному відео чутно, як Тимошенко питається "Ви справді полковник СБУ?".

Цікаво, до яких нових акцій може довести така співпраця?

Полковник СБУ Матковський, який проводив незаконну акцію проти Шабуніна, влаштувався в штаб Тимошенко 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики