Цензор.НЕТ

25.03.19 16:18

Люксембург надасть Україні 0,5 млн євро допомоги на гуманітарні проекти

Міністр закордонних справ Люксембургу Жан Ассельборн анонсував надання Україні фінансової допомоги EUR 500 тис. на гуманітарні проекти.

Люксембург надасть Україні 0,5 млн євро допомоги на гуманітарні проекти

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ми вже надали EUR 2,5 млн, тепер готується нова допомога в розмірі EUR 500 тис. Вона надається через ЮНІСЕФ і Червоний Хрест. Ми зосереджуємо цю допомогу на гуманітарних питаннях, освіті, захисті дітей, житлі та забезпеченні для тих, хто опинився в скрутних соціальних обставинах", - сказав він на прес-конференції в понеділок у Києві.

Дипломат запевнив, що Люксембург, як і весь Євросоюз, підтримує українську територіальну цілісність, незалежність і суверенітет.

Розповідаючи про питання Криму, глава МЗС Люксембургу заявив, що окупація півострова ніколи не буде визнана міжнародною спільнотою. Ассельборн також закликав Росію використовувати свій вплив на бойовиків окупованого Донбасу для того, щоб там дотримувалися права людини.

Міністр закликав звільнити заручників, політв'язнів і військовополонених українців, а також пустити правозахисників на територію окупованого Криму.

"Незаконна анексія Криму залишається прямою загрозою міжнародній безпеці, а доповіді про постійну мілітаризацію півострова звертають увагу на зростання напруження в регіоні", - зазначив міністр.

Ассельборн також наголосив на важливості збереження курсу реформ, незважаючи на наближення виборів в Україні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики